Lublin, weekendowy kurs instruktora kickboxingu

Lublin, kurs instruktora KickBoxingu

Data Kursu: 2 – 31 lipca (5 weekendów)

Organizator: Polski Instytut Sportu i Rekreacji
K1-Training Center ul. Kleeberga 12a 20-243 Lublin
www.pisir.edu.pl

Miejsce: K1-Training Center ul. Kleeberga 12a 20-243 Lublin

Cena: 1290zł w tym:
940zł – część specjalistyczna
350zł – część ogólna rekreacji ruchowej

Kontakt:
Paweł Makarewicz – tel.698 233 999
szkolenia@pisir.edu.pl
PISiR – 81 747 26 60

Prowadzący: Paweł Latało, Paweł Makarewicz

Wpłaty na konto:
w tytule podać: Lublin, kickboxing, Imię i Nazwisko

Zobacz pełne informacje o kursie: Instruktor kickboxingu.

kurs instruktora fitnessu

Kurs instruktora tenisa, fitnessu, kulturystyki, boksu, samoobrony

Polski Instytut Sportu i Rekreacji zaprasza do skorzystania z oferty szkoleń instruktorskich, specjalistycznych, zawodowych oraz menedżerskich. Nasza organizacja działa od ponad 10 lat w Lublinie. Tworzą ją kompetentni trenerzy i pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem i posiadający niezbędne uprawnienia do prowadzenia szkoleń. Dysponujemy nowoczesnym i największym w regionie ośrodkiem sportowo-rekreacyjnym.

Nasza oferta to między innymi kurs instruktora samoobrony, Krav Maga (posiadamy licencję American Krav Maga Association), kurs instruktora kulturystyki, kurs instruktora boksu, instruktora MMA, kick boxingu, kurs instruktora fitnessu, aerobiku, kurs instruktora tenisa ziemnego, piłki siatkowej, piłki nożnej. Prowadzimy także kursy zawodowe masażystów, instruktorów gimnastyki korekcyjnej, odnowy biologicznej oraz pierwszej pomocy. Skorzystać można u nas ponadto z kursów menedżera sportu i imprez sportowych, kursów dietetyki, kursów kadry kierowniczej obiektów sportowych. Realizujemy także kursy na indywidualne zlecenie. Zapraszamy!