Lublin, Weekendowy kurs instruktora samoobrony z elementami taktyki i techniki interwencji

Weekendowy kurs instruktora samoobrony

• Chcesz zostać Trenerem Personalnym sportów walki?
  • Chcesz poszerzyć warsztat swoich kwalifikacji?
  • Ubiegasz się o przyjęcie do policji, wojska, straży pożarnej?

Nasz certyfikat jest honorowany w każdej z tych służb!

Data Kursu: 3 – 25 czerwca 2017 (forma weekendowa, soboty i niedziele, od godziny 10.00)
Organizator: Polski Instytut Sportu i Rekreacji PISiR.edu.pl

Miejsce: K1 Fighting Center, 20-243 Lublin, Kleeberga 12a
Cena: 1290 zł w tym:
350 zł – część ogólna rekreacji ruchowej
940 zł – część specjalistyczna

Kontakt bezpośredni:
Grzegorz Adamczyk – tel. 601 967 959
szkolenia@pisir.edu.pl
PISiR – 81 747 26 60
Prowadzący: Paweł Makarewicz, Paweł Latało

Wpłaty na konto:
w tytule przelewu należy podać: Samoobrona czerwiec, Lublin, Imię i Nazwisko
a następnie prosimy o przesłanie potwierdzenia nadania przelewu na adres: szkolenia@pisir.edu.pl

Wymagania:

1. Kserokopia ukończenia szkoły średniej lub wyższej. (Uczestnik, który jest w trakcie kończenia nauki, może uczestniczyć w kursie, natomiast legitymacja zostanie wydana po dostarczeniu dokumentu).
  2. Wypełniony formularz zgłoszeniowy dostępny w „Strefie Kandydata” wysłany przy rezerwacji miejsca na adres mailowy szkolenia@pisir.edu.pl lub stacjonarny Pocztą Polską PISiR ul. Kleeberga 12a 20-243 Lublin
  3. Dwa zdjęcia legitymacyjne (format 3,5 cm x 4,5 cm) podpisane na odwrocie.
  4. Zaświadczenie od lekarza ogólnego o braku przeciwwskazań do uprawiania sportu.
  5. Kserokopię potwierdzającą zaliczenie części ogólnej (dyplom, legitymacja instruktorska) – potwierdzenie to zwalnia kursanta z części ogólnej.

Po ukończonym szkoleniu i poprawnie zaliczonych egzaminach, kursant otrzymuje uprawnienia zawodowe w postaci legitymacji instruktorskiej rekreacji ruchowej o specjalności Samoobrona z elementami taktyki i technik interwencji. Każda legitymacja jest rejestrowana w bazie danych i jest wystawiana do 3 tygodni po zdanych egzaminach. Dodatkowo PISiR wystawia certyfikat ukończenia kursu w języku angielskim, który wraz z legitymacją instruktorską może być honorowany we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Zobacz pełne informacje o kursie: Instruktor samoobrony z elementami taktyki i techniki interwencji.

kurs instruktora fitnessu

Kurs instruktora tenisa, fitnessu, kulturystyki, boksu, samoobrony

Polski Instytut Sportu i Rekreacji zaprasza do skorzystania z oferty szkoleń instruktorskich, specjalistycznych, zawodowych oraz menedżerskich. Nasza organizacja działa od ponad 10 lat w Lublinie. Tworzą ją kompetentni trenerzy i pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem i posiadający niezbędne uprawnienia do prowadzenia szkoleń. Dysponujemy nowoczesnym i największym w regionie ośrodkiem sportowo-rekreacyjnym.

Nasza oferta to między innymi kurs instruktora samoobrony, Krav Maga (posiadamy licencję American Krav Maga Association), kurs instruktora kulturystyki, kurs instruktora boksu, instruktora MMA, kick boxingu, kurs instruktora fitnessu, aerobiku, kurs instruktora tenisa ziemnego, piłki siatkowej, piłki nożnej. Prowadzimy także kursy zawodowe masażystów, instruktorów gimnastyki korekcyjnej, odnowy biologicznej oraz pierwszej pomocy. Skorzystać można u nas ponadto z kursów menedżera sportu i imprez sportowych, kursów dietetyki, kursów kadry kierowniczej obiektów sportowych. Realizujemy także kursy na indywidualne zlecenie. Zapraszamy!