kurs instruktora boksu

Oferujemy kompleksowy pakiet szkoleń instruktorskich, zawodowych, menadżerskich, specjalistycznych oraz szkolenia kadry kierowniczej. Wyróżnia nas jakość usług, indywidualne podejście oraz profesjonalizm kadry trenerskiej.

Jesteśmy jednym z największych w regionie ośrodkiem sportowo – rekreacyjnym, o powierzchni łącznej 1000 mkw. Dla potrzeb szkoleniowych posiadamy kompleksowo wyposażoną siłownię, salę wyposażoną w sprzęt Cardio-Fitness, specjalistycznie przygotowane 2 sale do sportów walki, pełnowymiarowy ring, salę konferencyjno – wykładową, saunę, solarium, gabinet masażu, barek z salą tv, sklep sportowy, dwa niezależne kompleksy szatni oraz w letnie dni, ogródek wypoczynkowy.

Prowadzimy kursy instruktora samoobrony, fitnessu, kulturystyki, boksu, kick boxingu, technik interwencyjnych, pływania, tenisa ziemnego, piłki nożnej, piłki koszykowej, KRAV MAGA, narciarstwa zjazdowego, strzelectwa sportowego i bojowego, gimnastyki korekcyjnej, pierwszej pomocy medycznej i wiele innych, których to pełną ofertę znajdziecie Państwo w zakładce Oferta Kursów.

Jako jedyni w kraju posiadamy licencję American Krav Maga Association na działalność szkoleniową oraz międzynarodowe uprawnienia do prowadzenia zajęć z samoobrony opartych o Izraelski system walki KRAV MAGA.

Prowadzimy także kursy specjalistyczne dla grup zorganizowanych oraz osób indywidualnych. Zajmujemy się także organizacją szkoleń out-doorowych i imprez integracyjnych, takich jak: survival (paintball, przeprawy, wspinaczki, zjazdy na linach, tyrolka, mosty itp.), trening samoobrony Krav Maga.

Organizacja funkcjonuje już od 10 lat, a naszą kadrę tworzą najwyższej klasy specjaliści, pedagodzy i trenerzy z wieloletnią praktyką, doświadczeniem i uprawnieniami w szkoleniach dzieci, młodzieży i dorosłych.

AKTY PRAWNE DOTYCZĄCE KURSÓW

1. Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 3 lutego 2006 r. w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych (Dziennik Ustaw 2006 nr 31 poz. 216)
  2. Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 września 2001 r. w sprawie szczegółowych zasad i warunków prowadzenia działalności w dziedzinie rekreacji ruchowej (Dziennik Ustaw 2001 nr 101, poz. 1095)
  3. Ustawa o kulturze fizycznej (Dziennik Ustaw 1996 nr 25, poz. 113)
  4. Ustawa z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (Dziennik Ustaw 2010 nr 127, poz. 857)
  5. Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 9 maja 2003 r. w sprawie stażu adaptacyjnego i testu umiejętności w toku postępowania o uznanie nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej kwalifikacji do wykonywania zawodów regulowanych w dziedzinie kultury fizycznej i sportu (Dziennik Ustaw 2003 nr 98, poz. 896)
  6. Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 27 czerwca 2001 r. w sprawie kwalifikacji stopni i tytułów zawodowych w dziedzinie kultury fizycznej oraz szczegółowych zasad trybu ich uzyskiwania.

Od 2006 roku jesteśmy instytucją szkoleniową zarejestrowaną w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Lublinie pod numerem ewidencyjnym 2.06/00094/2006 data wpisu 16.08.2006 r. Jako instytucja szkoleniowa zarejestrowana w Wojewódzkim Urzędzie Pracy zostaliśmy ujęci w krajowym rejestrze prowadzonym przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w wersji elektronicznej w programie Syriusz.