Weekendowy kurs instruktora strzelectwa sportowego i bojowego

kurs strzelecki wrzesień

Przewidywany termin: 19 listopada – 11 grudnia 2016 r. (4 weekendy)

Cena: 1790,00 zł. + 100 zł koszt legitymacji i certyfikatu

Organizator:
Konsorcjum Polskiego Instytutu Sporu i Rekreacji oraz Grupa Ochrony
Biznesu sp. z o.o. w Lublinie

Kurs skierowany jest zarówno do firm i osób zawodowo związanych z branżą
ochrony osób i mienia, jak i pasjonatów strzelectwa.

Kadra kursu to doświadczeni, czynni pracownicy Policji oraz fachowcy z
dziedziny ochrony osób i mienia oraz bezpieczeństwa imprez masowych.

Treningi strzeleckie odbywać się na będą na otwartej strzelnicy kulowej w
Piaskach koło Lublina w naturalnych warunkach atmosferycznych. Podczas
szkoleń wykorzystywane będą jednostki broni palnej krótkiej, pistolety
maszynowe oraz strzelby gładkolufowe.

Wpłaty na konto:
w tytule podać: strzelectwo, listopad, Lublin, Imię i Nazwisko

Zobacz pełne informacje o kursie: Instruktor wyszkolenia strzeleckiego sportowego i bojowego.

kurs instruktora fitnessu

Kurs instruktora tenisa, fitnessu, kulturystyki, boksu, samoobrony

Polski Instytut Sportu i Rekreacji zaprasza do skorzystania z oferty szkoleń instruktorskich, specjalistycznych, zawodowych oraz menedżerskich. Nasza organizacja działa od ponad 10 lat w Lublinie. Tworzą ją kompetentni trenerzy i pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem i posiadający niezbędne uprawnienia do prowadzenia szkoleń. Dysponujemy nowoczesnym i największym w regionie ośrodkiem sportowo-rekreacyjnym.

Nasza oferta to między innymi kurs instruktora samoobrony, Krav Maga (posiadamy licencję American Krav Maga Association), kurs instruktora kulturystyki, kurs instruktora boksu, instruktora MMA, kick boxingu, kurs instruktora fitnessu, aerobiku, kurs instruktora tenisa ziemnego, piłki siatkowej, piłki nożnej. Prowadzimy także kursy zawodowe masażystów, instruktorów gimnastyki korekcyjnej, odnowy biologicznej oraz pierwszej pomocy. Skorzystać można u nas ponadto z kursów menedżera sportu i imprez sportowych, kursów dietetyki, kursów kadry kierowniczej obiektów sportowych. Realizujemy także kursy na indywidualne zlecenie. Zapraszamy!